Witaj  na moim blogu!

Nazywam się Tomek Lirycki.

    Zapraszam Cię do wzięcia udziału w akcji charytatywnej, mającej na celu wsparcie placówek pomagających chorym i opuszczonym dzieciom. Akcja została zainicjowana przeze mnie, a jej zasady są bardzo proste.

     Przekażę Ci swój debiutancki tomik wierszy, niedostępny poza tym blogiem. Jest on wydany w formie ebooka, więc bardzo prosto pobierzesz go na swój komputer. Kiedy już przeczytasz zbiór mojej poezji, zadecydujesz jaką ma dla Ciebie wartość.

     Jeśli zdecydujesz, że moja twórczość jest interesująca, proszę Cię abyś jako "wynagrodzenie" za moją publikację, wpłacił dowolny datek na jedną z fundacji lub instytucji pomagających chorym dzieciom. Może to być fundacja, stowarzyszenie, akcja charytatywna, dom dziecka, organizacja pożytku publicznego lub jakakolwiek inicjatywa pomagająca dzieciom. Próbkę mojej twórczości znajdziesz tutaj.
   
     Tylko od Ciebie zależy czy i kogo wesprzesz, pamiętaj o tym, że każda złotówka może sprawić uśmiech na twarzy dziecka.


Ebook możesz utworzyć samodzielnie tutaj

2 komentarze:

  1. Pewno źle o mnie pomyślisz, ale ja nie jestem miłośnikiem współczesnej poezji.Nie oznacza to, że nie pochwalam Twojej wspaniałej akcji i życzę powodzenia w niej. Pozdrawiam.

    OdpowiedzUsuń